Uzman Kadromuz

Profesyonel Supervizor ve Merch ekibimiz ile markanızın mağazalardaki aktivitelerini takip edebilir ve haftalık raporlamalar ile bilgi sahibi olabilirsiniz. More »

Danışmanlık ve Tanıtım Hizmetlerimiz

Danışmanlık ve tanıtım hizmetlerimiz sayesinde, markanızın bilinirliğini artıracak projeler geliştirebilir ve uygulayabilirsiniz. More »

Projeye Ait Toplantılar Düzenleyebilirsiniz.

Projenize ait haftalık ve aylık toplantılar düzenleyebilir, sunum halinde paylaşabilirsiniz More »

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışımız.

Güler yüzlü ekibimiz sayesinde, sıcak satış anlarında müşterinizi cezbedebilir ve ürün almaya doğru yönlendirebilirsiniz. More »

Potansiyelinizi Keşvedin.

Potansiyelinizi keşvedin ve rahatlayın. More »

 

Host & Hostes

Fuara özel host ve hostes temini tarafımızdan sağlanmaktadır, hosteslerimiz en az Üniversite mezunu olup yabancı dil bilmektedirler.

Zeta Danışmanlık ve Tanıtım Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Tanıtım ve Danısmanlık

Tanıtım : Markanızın sahada ve müşterinin alım noktasındaki mağazalarda tanıtılması için yapılan organizasyon işleridir, markanızın en iyi şekilde tanıtımı için sahada yapılan tüm işlere, tanıtım denir.

Promoter : Markanızın ürünlerini sıcak satış noktalarında müşteriye anlatan, tanıtan ve alım anındaki kararını vermesini sağlayan, marka personeline denir.

Merchandising : Mağazalardaki ürünlerin standlara dizilme işlemi, ürün yanına POP, CUT-OUT, HOLDER, BROSUR gibi görsellerin konulması, ürün altlıkları var ise konulması, ürün ön plana çıkarılması, baza yapılması veya müşterinin yürüyüş yolu üzerideki en iyi noktaya konulması gibi tüm işlemleri Merch Ekibi yapmaktadır,

Raporlama işlemi : Promoter ve Merch’lerden gelen saha bilgilerinin, yapılan işlerin before-after ( öncesi-sonrası ) şeklinde sunum olarak hazırlanması, haftalık, aylık ve 6 aylık periyodlarla raporlar hazırlanarak sunulması işlemlerinin yapılmasıdır, bu sayede ürünleriniz ve markanız hakkındaki saha bilgisini alabilir, takip edebilirsiniz.